Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
61 postów 89 komentarzy

Masoneria przeciwko Polsce

Stanisław Krajski - Masoneria rytu francuskiego zaktywizowała się w Polsce w ostatnich latach. Wszystko wskazuje na to, że wzorem włoskiej loży P2 sięga w naszym kraju po władzę. Będę śledził jej kroki.

W Rosji rosną wpływy GRU (i masonerii)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy masoneria rytu francuskiego przejmuje w Rosji władzę nad armią? Czy jej wpływy po „katastrofie” smoleńskiej wzrastają?

 

W swojej książce „Masoneria polska 2012” dowodziłem, że masoneria rytu francuskiego skryta w szeregach WSI i GRU stała za zamachem smoleńskim. Dowodziłem też, że dokonano w ten sposób „maskirowki”, która miała osłabić rządy Putina i Tuska i uzależnić je bardziej od masonerii rytu francuskiego (zwiększyć jej wpływy). Cytowałem słowa Aleksandra Dugina z Kremla, który mówił, że GRU zawsze był tajnym zakonem okultystycznym.

 

I dziś oto z dziennika telewizyjnego dowiedziałem się, że nowym ministrem obrony narodowej został w Rosji Siergiej Szojgu.

A oto fragment mojej książki dotyczący jego osoby:

 

Jedna z bardzo ważnych informacji, które można znaleźć w książce „Musieli zginąć” jest informacja dotycząca obecności w Smoleńsku w dniu „katastrofy” reprezentanta GRU oraz informacja, z której wynika, że tak wszystkie dowody jak i całe śledztwo jest pod wyłączną kontrolą GRU.

I tak wiceprzewodniczącym rosyjskiej komisji ds. katastrofy pod Smoleńskiem został Siergiej Szojgu. Był on na miejscu katastrofy już w dniu 10 kwietnia 2010 r. i nadzorował akcję „zabezpieczania” wraku, „podczas której rosyjscy funkcjonariusze cięli fragmenty samolotu i wybijali szyby w jego oknach”.

Jak wynika z raportu prywatnej amerykańskiej agencji wywiadowczej Strategic Forecasting jest to człowiek GRU. To on, nota bene, powiedział publicznie w 2009 r., że należy wprowadzić w Rosji odpowiedzialność karną za negowanie zwycięskiej roli ZSRS, że: „Wówczas prezydenci niektórych państw negujący ten fakt nie mogliby bezkarnie przyjeżdżać do naszego kraju (…)Nic nie powinno być zapomniane. Ci, którzy targną się na naszą pamięć, nie powinni spokojnie spać i przyjeżdżać do Rosji”

KOMENTARZE

 • e, tam
  Czy może Pan przypomnieć, jakiego rytu jest loża B'n'B, którą reaktywował w Polsce Lech Kaczyński?


  Czyżby to loża amerykańska?

  Rozumiem, że francuskie pierdzistołki załatwiły amerykańską lożę, kierowaną przez największych banksterów świata?
 • @Maciej Piotr Synak 19:31:04
  O tym wszystkim może Pan przeczytać i na blogu i w mojej książce.
 • Szanowny panie
  pisze pan ,że czynił próby udowodnienia działań wolnomularzy w smoleńskim dramacie, szkoda ,że zakończyło sie to tylko próbami.Skolei nominacja tego Szojgu jest wg pana rodzajem nagrody od Putina, nie bierze pan z pewnością pod uwagę tego ,że ci dwaj znają się od lat , a ponoć nawet są przyaciółmi ,więc powody tego awansu niekoniecznie muszą wynikać z jakichś zakamuflowanych operacji ale są zwyczajną przysługą, takim kumpelskim gestem??Czy zawsze i wszędzie muszą się pojawiać macki pajaców zwanych powszechnie masonami??
 • @puuuq 19:52:24
  Wystarczy poczytać tylko Suworowa, by się zorientować, że obóz Putin i GRU to dwa zwalczające się obozy, ze Putin próbował wielokrotnie uderzyć w GRU i to mu się nie udało, że wielokrotnie zmieniał dowództwo GRU i to nie dawało żadnych skutków. Wiadomo, że GRU jest poza jego kontrola. Była to też jedyna organizacji w Rosji, która przeszła w nowe czasy niezmieniona. Putin zawsze musiał liczyć się z GRU i dzielić się z nim władzą, ale teraz oddaje mu armię. To coś znaczy. Jeśli odrzucimy hipotezę o masonach to i tak zostanie nam wniosek, że GRU rozszerza wpływy. GRU zaś jest za rozwiązaniami siłowymi i obowiązuje w niej doktryna, że należy zlikwidować państwo polskie, o czym pisał i w wywiadach dla polskich mediów Dugin.
 • @Stanisław Krajski
  "W swojej książce „Masoneria polska 2012” dowodziłem, że masoneria rytu francuskiego skryta w szeregach WSI i GRU stała za zamachem smoleńskim. Dowodziłem też, że dokonano w ten sposób „maskirowki”, która miała osłabić rządy Putina i Tuska i uzależnić je bardziej od masonerii rytu francuskiego (zwiększyć jej wpływy). Cytowałem słowa Aleksandra Dugina z Kremla, który mówił, że GRU zawsze był tajnym zakonem okultystycznym.

  I dziś oto z dziennika telewizyjnego dowiedziałem się, że nowym ministrem obrony narodowej został w Rosji Siergiej Szojgu."
  =================================

  Szojgu to raczej zapowiedź DUUUŻYCH kłopotów dla Polski i świata. Ich MON jest nadal klasycznym ofensywnym ministerstwem WOJNY jak to drzewiej bywało wszędzie.

  Teza maskirowki tego typu bardzo mnie przekonuje. Dorzucę swoją mikronarrację. Miał to być wypadek, operacja super tajna, ale jak dla kogo... kto wiedział to wiedział, czy tam coś przeczuwał po przesłankach. I z wypadku robi się klasyczny, ordynarny zamach, Putin zimno, twardo opanowuje sytuację, ale jest już wkręcony, to samo "nasi", kości zostały rzucone, Rubikon przekroczony, nie ma odwrotu. Co dalej? A co ma być... w końcu to co zwykle, kolejny 1914, 1920, 1939. Wojny.

  Zamach Smoleński sam w sobie nawet kiedy zostanie przedstawiony światu na twardych dowodach - tylko kogo wskazujących, bo raczej nie prawdziwych zamachowców... i tak nie jest wystarczającym zapalnikiem, pretekstem do wojny, ale będzie blisko. Nie dekady, a najwyżej kilka lat.

  Masoneria kreuje wojny, oni zawsze wygrywają.

  http://www.naszdziennik.pl/swiat/14323,awans-szojgu-za-smolensk.html

  Mam nadzieję że pokażą się teksty o poglądach geopolitycznych Szojgu, ale i bez tego wiem że będzie za Euroazją z Kremlem jako liderem projektu... kto jest JEDYNĄ poważną przeszkodą (właściwie na przyszłość ewentualną, bo od 10 kwietnia 2010 już nie) między Niemcami, a Rosją?

  Grozi nam niebawem prawdziwa wojna w interesie masonerii, NWO, a nie Rosji, bo Rosja nigdy nas nie zniewoli trwale i sama mocno na tym straci długofalowo. Rosja zostanie rozbita na strzępy przez dywersantów, którzy udają jej patriotów. Szojgu jest budowlańcem, znaczy potrafi planować i metodycznie działać planowo, widzi przyszły rezultat. To nie marzyciel. Nie ma typowych (skąd my to znamy z wyjątkiem może Szeremietiewa) kwalifikacji wojskowych na ministra wojny, zatem kryterium jest inne, zaufanie ekipy władzy do niego, wspólnota UMOCZENIA.

  Putin nie ufa armii? Widać nie, może to jest jakaś jaskółka? Czy lepiej poczulibyśmy się z jakimś emerytowanym generałem od atomowych wojsk strategicznych? To byłyby zły omen dopiero... W Bogu nadzieja, a może paradoksalnie jest coś w tym dobrego, ratunkowego dla Polski?

  PS. GRU okultyzmem? Owszem, komunizm jest okultyzmem, więc jego organa tym bardziej. Nic nowego, a czym był trzon NSDAP? A sam komunizm od Boga przecież nie pochodzi. Coś musimy zrobić ze służbami, podmiotami które mają wielką władzę. Nie mogą być sobie sterem i to zazwyczaj w złej sprawie, przeciw własnego Suwerenowi. Polska po 1989 znowu teoretycznie jest katolicka, acz z naciskiem teoretycznie, bo prawne podstawy do tego są równie słabe jak za PRL. Konkordat? Mało. Gdzie zapis choćby taki jak w masońskiej Konstytucji III Maja o religii panującej? Trzeba było to zrobić przed Nocną Zmianą, czy za AWS.
 • @Stanisław Krajski
  Putin to KGB, nawet na zachodzie służby ze sobą rywalizują od zarania. Nie mówmy że KGB się zmieniło, cóż znaczą nowe nazwy, czy u nas jest inaczej, to ten sam schemat.

  W państwie zmilitaryzowanym paradoksalnie nie policja rządzi, bo wojsko może w try miga zrobić im kuku jeśli przedobrzą, naruszą "równowagę, status quo. Kto na kogo ma haki większe i jakie mają znaczenie kiedy zacznie się wojna? Żadne. Putin nie odważy się wymordować całej opozycji swojego obozu i wzajemnie.

  Godzi ich parcie do kasy, zarabiania milionów wcale nie rubli. Może to jest też czynnik pokojowy, po co to tracić? Są jednak tacy szatani, co znajdą sposób na wojnę.
 • @Marek Kajdas 21:04:59
  Nie mam żadnych zastrzeżeń do Pana wypowiedzi.
 • Stanisław Krajski
  A czy można wiedzieć trochę historii o Szojgu? Bo to jest cholernie spokojny gość - on chyba naprawdę wie czego chce. I czy w takim wypadku mianowania go na ministra MON - u Putin jakoś przegrywa z GRU. Putin niedawno mianował go na kogoś w Radzie miasta Moskwy. Czy to jest naturalny Rosjanin? Bo nazwisko ani rosyjskie, ani żydowskie, tylko jakieś kaukazkie? I czy można wiedzieć jakie on ma poglądy międzynarodowe (oprócz tych wspomnianych o prezydencie)? I kogo zastąpił - chodzi mi o byłego ministra MON- u skąd pochodził z GRU czy KGB. I czy wiadomo jak się odnosi np. do Rogozina - bo to też n-syn w stosunku do Polski.
  Pozdrawiam
  Paweł
 • @Stanisław Krajski 21:41:09
  Nie potrafię " wpasować" do pańskiego wywodu, podporządkowania na jesieni 2010 pionów operacyjnych GRU i Specnazu, przejściowo MWD a następnie, błyskawiczne podporządkowanie ich FSB. Dla wielu było to wyrwanie zębów armii i faktyczny koniec "wojny generałów". Z pewnością był to koniec rojeń Miedwiediewa o zdobyciu trwałego przywództwa w Rosji.
  Czy pańskim, zdaniem Rosyjski Zakon to mit?
  ukłony
 • @Maciej Piotr Synak 19:31:04
  RE: Czy może Pan przypomnieć, jakiego rytu jest loża B'n'B, którą reaktywował w Polsce Lech Kaczyński?

  --- Czy pan Synak moze udowodnic, ze sp. Lech Kaczynski reaktywowal te "loze"? Jesli tak, niech poda odpowiednie fakty. Potrafi?
 • Aktualności
  Projekt uchwały w sprawie uczczenia setnej rocznicy urodzin Jerzego Turowicza

  Dziś na Komisji Kultury i Środków Przekazu sejmu RP odbyło się pierwsze czytanie poselskiego projektu uchwały w sprawie uczczenia setnej rocznicy urodzin Jerzego Turowicza (druk nr 824). Projekt ten uzasadniał poseł Jerzy Fedorowicz (Platforma Obywatelska)

  Treść proponowanej uchwały:

  ,,10 grudnia 2012 roku mija setna rocznica urodzin Jerzego Turowicza, wybitnego intelektualisty, dziennikarza, człowieka kultury, patrioty, orędownika Kościoła otwartego oraz jednego z prekursorów dialogu chrześcijańsko-żydowskiego, działacza opozycji antykomunistycznej, kawalera Orderu Orła Białego, współtwórcy i w latach 1945-1999 redaktora naczelnego „Tygodnika Powszechnego” – pisma, które w warunkach braku demokracji w Polsce, cenzury i represji politycznych, było ośrodkiem niezależnej myśli. W setną rocznicę urodzin Jerzego Turowicza Sejm Rzeczypospolitej Polskiej czci Jego pamięć.”

  http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/BF4390D86ED3ACE7C1257AA000353814/%24File/824.pdf
  ———————————————————————————————
  Warto zwrócić uwagę na przykład na sformułowanie ,,Kościół otwarty”
  W tym kontekście można przywołać fragment ,,Listu polskich naukowców do Arcybiskupa Józefa Michalika”

  ,,Zbudowany na Opoce Piotrowej Kościół, tak często prześladowany, głosi m.in. miłość bliźniego, jest otwarty dla wszystkich ludzi dobrej woli. Niepotrzebne jest mu „nowe otwarcie” polegające na kompromisach moralnych”

  http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/13748,list-otwarty-polskich-naukowcow.html
  —————————————————————————————————
  Na końcu proponowanej uchwały znajdują się słowa mówiąc, że ,,Tygodnik Powszechny” był ośrodkiem myśli ,,niezależnej”.
  To zdanie może sugerować odbiorcom tekstu, że powołaniem pisma mającego w tytule słowo ,,powszechny” (czyli katolicki) jest być ośrodkiem myśli ,,niezależnej”. A dlaczego nie po prostu katolickiej ?
  W kontekście tej uchwały nasuwa się oczywiście szereg jeszcze innych przemyśleń.

  Pojęcie ,,Kościoła otwartego” jest niebezpieczne dlatego, że sugeruje się tutaj, że obok ,,Kościoła otwartego” funkcjonuje ,,Kościół zamknięty”.
  Tymczasem w Wyznaniu Wiary znajduje się zdanie ,,Wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół”

  ----------------------------------------------------------------------------

  Plik video z dzisiejszego posiedzenia Komisji Kultury i Środków Przekazu sejmu RP

  http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje.xsp?unid=75187F696DDE3ACDC1257AA600375898
 • Czynić wam niczego.
  Zajmujecie się galimatiasem. Lepiej czytały by książkę rozumne.
 • @JurekE6 22:43:02
  Kościół jest jeden. Ale zwrot "orędownik Kościoła otwartego" oznacza NIE to, że istnieje jakiś równoażny mu Kościół zamknięty, ale to, że Turowicz chciał i dążył do tego, żeby ten jeden Kościół był otwarty.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031