Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
61 postów 89 komentarzy

Masoneria przeciwko Polsce

Stanisław Krajski - Masoneria rytu francuskiego zaktywizowała się w Polsce w ostatnich latach. Wszystko wskazuje na to, że wzorem włoskiej loży P2 sięga w naszym kraju po władzę. Będę śledził jej kroki.

Niedługo ukaże się moja książka pt. „Masoneria 2012”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Napisałem ósmą książkę o masonerii. Jest teraz w składzie. Druk zakończy się jeszcze w maju. Będzie do nabycia w księgarni „Nowego Ekranu”.

 

A oto wstęp do niej:

W tej książce prezentuję kilkaset faktów, które zostały przedstawione w różnych publikacjach, książkach i artykułach. Ukazuję też niektóre związane z tymi faktami hipotezy innych osób. Formułuję również pewne hipotezy i tworzę w oparciu o te hipotezy koncepcję, która wiąże ze sobą te fakty w spójną, logiczną całość.

Zacząłem kojarzyć ze sobą te fakty. W ten sposób, jak w układance puzzli, w której użyto tylko część przypadkowych elementów, pojawił się pewien obraz, który był wyraźny tylko w niektórych swoich fragmentach. Następnie zrekonstruowałem go formułując hipotezy które pasowały do „pustych miejsc”. W ten sposób powstała ta koncepcja.

Oto podstawowe hipotezy.

W Wojskowych Służbach Informacyjnych kryła się polska masoneria rytu francuskiego, która w latach 1991-2006, wykorzystując te służby, przejmowała kolejne obszary gospodarki, mediów, struktur państwa i polityki i wpływała na kierunki rozwoju tych obszarów oraz na podstawowe fakty z nimi związane.

Masoneria ta znalazła się w WSI wraz z peerelowskim kontrwywiadem wojskowym, ponieważ od powstania armii Berlinga opanowała znaczną cześć jego struktur i wykorzystywała go w swoich celach.

To ona stała za wieloma działaniami Informacji Wojskowej i Wojskowej Służby Wewnętrznej mając znaczny wpływ na wiele wydarzeń, które miały miejsce w Polsce w latach 1945-1989.

Masoneria ta od samego początku współpracowała z masonerią rosyjską rytu francuskiego, która kryła się w strukturach rosyjskich wojskowych służb specjalnych – GRU.

Po rozwiązaniu WSI polska masoneria rytu francuskiego utworzyła specjalną lożę P3, która na wzór włoskiej loży P2 przyjęła cel nielegalnego przejęcia władzy w Polsce i przyspieszonej realizacji celów wspólnych dla masonerii polskiej rytu francuskiego i masonerii rosyjskiej.

Loża P3 doprowadziła do upadku rządu Jarosława Kaczyńskiego i stała za nagonką medialną na ten rząd, a następnie na PiS.

To ona we współpracy z masonerią rosyjską ukrytą w GRU zorganizowała zamach w Smoleńsku w dniu 10 kwietnia 2010 r.

Zamach w Smoleńsku został tak przez tę masonerię przygotowany i przeprowadzony, że wszystkie ślady prowadziły do „ekipy Putina” i do „ekipy Tuska”.

Była to pułapka zastawiona na te ekipy.

Dały się one wciągnąć w tę pułapkę ukrywając, że to był zamach, kryjąc sprawców, niszcząc dowody, zacierając ślady.

Spowodowało to zwiększenie wpływów obu masonerii i dało im narzędzia szantażu umożliwiające przejmowanie kolejnych sektorów struktur obu państw.

Obecnie loża P3 umacnia się w strukturach władzy i szykuje do całkowitego jej przejęcia oraz realizacji podstawowych, wymienionych w książce, celów masonerii polskiej i rosyjskiej.

Ktoś może odrzucić te hipotezy, zanegować koncepcję, która na nich się wspiera, wymazać we wszystkich miejscach w mojej książce słowo „masoneria”. Pozostają jednak fakty, które są bardzo intrygujące, niepokojące, często przerażające.

Czy da się je wyjaśnić czy choćby zracjonalizować w jakiś inny, niż zaprezentowany w tej książce, sposób?

 

A oto jej spis treści:

KOMENTARZE

 • CIESZE SIE ZE PAN PUBLIKUJE NA NOWYM EKRANIE
  Zas nowa ksiazke chetnie kupie.

  Jestem wiernym czytelnikiem panskiej publicystyki, np. na
  http://www.krajski.com.pl/

  Pozdrowienia dla szanownego pana.
 • A jest to najważniejsza sprawa dla POlski!!!!
  Potwierdzenie znajdziesz tu:

  http://www.youtube.com/watch?v=CaGF56H97aI
 • A to moja teza, która powstała już jakiś czas temu!!
  Jak upadł komunizm?
  Już pod koniec lat 50-tych sowieckie tajne służby miały świadomość, że ten system nie wytrzyma konkurencji z Zachodem. W tym celu zaczęto przygotowywać scenariusze zmiany ustrojowej, o czym dowiadujemy się od samego Suworowa. I tak pod koniec lat 70-tych w Polsce powstają osiedla "za żelazną bramą", gdzie mają zamieszkać wybrani komuniści, którzy uwłaszczą się na majątku narodowym. Dla pełniejszego zabezpieczenia się przed kolejnym społecznym protestem lokowali swoich agentów typu Bolek wśród opozycji w celu przejęcia i neutralizacji tych protestów. Jednak skala protestu w Sierpniu pokrzyżowała ich plany i ostatecznie dopiero wprowadzenie Stanu Wojennego umożliwiało dalszą kontynuację tych zamierzeń. W tym czasie także wśród opozycji zaczynają dominować finansowani przez Zachód rezydenci masońscy. Komuna ma pełną świadomość, że osłabiona i podzielona opozycja nie stanowi dla nich już żadnego partnera, a za rezydentami stoi przecież potęga Zachodu. Tworzą więc już w roku '84 scenariusz Okrągłego Stołu do którego jako czynnik wiarygodności dopuszczony będzie Kościół i opozycja, co potwierdza A. Golicyn. Tak więc Okrągły Stół stał się porozumieniem pomiędzy komuną i masonerią, a cała reszta stanowiła jedynie przykrywkę. To tam zawiązuje się przyszła agentura, czasami zwana "grupą trzymającą władzę".

  Serdecznie pozdrawiam.
 • @Autor
  Witam serdecznie,

  Kupię książkę i mam nadzieję, że dowiem się w niej o takich nazwiskach jak: Komorowski, Michnik, Geremek, Olechowski, Dukaczewski, Palikot, Kwaśniewski, Jaruzelski, Kiszczak. Z tej czwórki nie zyje B. Geremek, który zginął w dziwnych okolicznościach w wypadku samochodowym a przypomnieć należy, że o on mówił 1 12.1981, iż należy rozwiązać siłowo kwestię Solidarności z Matka Boska w klapie i zostawić może Wałęsę (jako swojaka - dop.kj). B. Geremek był rabinicznym "kaznodzieją" a o jego związkach z lożami rytu francuskiego są chyba niezaprzeczalne.

  Dziś na pewno jakieś związki z masonerią ma (rodzinnie) wicemarszałek Sejmu RP, Pani Nowicka z Ruchu Palikota. Sam Palikot to kompan Komorowskiego z polowań na w Rosji... na zaproszenie KGB (a może jednak GRU?).

  Jeżeli chodzi o tragedię smoleńską to też uwazam, że Tusk raczej nie wiedział o zamachu )prawdopodobnie przedstawiono mu, ze będzie kompromitacja prezydenta, kóry wyladuje 200 km od Katynia i uroczystości stracą na znaczeniu). Bardziej też uwazam, że ze strony rosyjskiej za zamachem stoi raczej Miedwiediew (Gazprom, wojskowe GRU) niż Putin (cywilne KGB).

  Pozdrawiam i czekam na ksiażkę
 • @jaDOCENT 15:05:50
  Witam

  Zważ, że wśród komunistów też było wielu masonów. Środowisko KOR to już typowa masoneria. Podobnie rzecz się ma chyba z JKM. Prezydent L. Kaczyński (czego nie rozumiem do dziś) reaktywował lożę (B'rn'B... jakoś jej tak), która została zakazana w Polsce w roku 1938.

  KOR postał w 1976 roku kiedy trzeba było zastopować E. Gierka, bowiem za dużo budował w Polsce i Polska stawała się powoli naprawdę silna gospodarczo (pamiętajmy, że zadłużenie Polski na koniec 1980 wynosiło około 30-40 mld USD dziś wynosi niemal 300 USD + 800 mld zł dług publiczny).

  Stan Wojenny został wprowadzony w momencie, gdy środowisko KOR dało w końcu pozwolenie czekającemu Wolskiemu (patrz komentarz do autora), w latach 1981-1983 zmuszono do emigracji około 1-1,5 mln prawdziwych, ideowych patrioów i młodych ludzi, którzy mogliby stamnowić zalążek budowy Nowej Polski. Zostali tylko różowi opozycyjnie, z reguły masoni i Żydzi oraz komuna z WSI na czele...

  Pozdrawiam
 • krzysztofjaw
  właśnie - zastanawiająca jest jałowość działań i mało radykalny kurs prawicowej opozycji, co im wciąż podcina skrzydła?

  mogli by mieć dziś naprawdę ogromne poparcie...

  szkoda, pewnie ma tak być

  klincz
 • @krzysztofjaw 15:38:46
  Oczywiście, ten mój tekst jest ogromnym skrótem, gdyż wiele osób pomija długie teksty, a mnie chodziło jedynie o zaprezentowanie samego mechanizmu. Przecież pan Krajski w jednym ze swoich wystąpień przytacza wypowiedź członka KC Mazura. Także s. Michaela Pawlik wspomina o tym co ją spotkało w ambasadzie polskiej w Indiach. We władzach PRL-owskich
  siedziało wielu rezydentów masońskich czekających na godzinę "Okrągły Stół".
 • @jaDOCENT 15:05:50
  Piszę o tym w swojej książce.
 • @krzysztofjaw 15:21:50
  Te wszystkie nazwiska pojawiają się w mojej książce. Będę o nich pisał.
 • Szafa płk. Lesiaka
  Przypomnę, że płk. Lesiak to ten który prowadził (a nie opiekował się z ramienia SB) samego J. Kuronia. A co było w tej szafie?
  Otóż media nagłośniły tylko jedną kwestę. tzn. dokument "Ocena działalności niektórych ugrupowań politycznych" z 11 lutego '93. To na jego podstawie sformułowano oskarżenia o inwigilowniu partii politycznych, szczególnie prawicowych, przez UOP. Tymczasem w szafie Lesiaka było sporo innych, ważniejszych dokumentów. Wśród nich wykaz 135 nazwisk członków Komitetu Obywatelskiego z danymi personalnymi oraz informacja o ich ewentualnej rejestracji. Była tam także teczka o aferze Telegrafu, spółce RDS Bankier, specjalna teczka pod nazwą "Dynastia" poświęcona rodzinie Wałęsy. Były też teczki, których bochaterami są: M. Krzaklewski, abp T. Gocłowski, słynna Anastazja P. i Ewa Spychalska. Natomiast najbardziej szokuje inny dokument, i to najistotniejszy, bo w swojej idei przerażający. Zatytułowano go "Wykaz znanych Zydów doprowadzających Polskę do ruiny".
  Czy trzeba więcej? A czym było to określenie "Moherowe Berety" wypowiedziane przez Tuska? Czy on oglądał kiedykolwiek TRWAM?
  To skąd u niego takie określenie? Jak popatrzymy na nazwy teczek sporządanych przez tajne służby i przypomnimy sobie nazwę jeszcze jednej teczki "Doktor Mengele", to mamy już pewność, że pochodzi to od tajnych służb. A padło to przecież w trakcie wyborów, czyli służby specjalne pracowały na niego.
 • @Stanisław Krajski 16:08:42
  Witam serdecznie,
  To się cieszę, że Pan też to dostrzegł, a także dodaję trochę więcej informacji związanych z szafą Lesiaka.
  Szęść Boże.
 • CZY NAPRAWDE SP. LECH KACZYNSKI "REAKTYWOWAL" B'NAI B'RITH?
  @krzysztofjaw 15:38:46

  RE: Prezydent L. Kaczyński (...) reaktywował lożę (B'rn'B... jakoś jej tak)

  --- Czy naprawde to sp. Prezydent Kaczynski "reaktywowal" loze B'nai B'rith (bo, jak rozumiem, o nia ci chodzi)? Jakies dowody, fakty w tej sprawie?
 • @krzysztofjaw 15:38:46
  Jeszcze jedno pytanie do ciebie. Twierdzisz: "KOR postał w 1976 roku kiedy trzeba było zastopować E. Gierka, bowiem za dużo budował w Polsce i Polska stawała się powoli naprawdę silna gospodarczo." Jesli Polska rzekomo stawala sie taka silna gospodarczo, to skad wzial sie ten ogromny kryzys gospodarczy, ktorego skutkiem bylo powstanie Solidarnosci?
 • @Marky 16:56:24
  Nie interesowałem się tą kwestią, ale o ile dobrze sobie przypominam, to został tam zaproszony. A to nie to samo.
 • @Marky 17:01:11
  Powstanie Solidarności nie było bezpośrednim skutkiem kryzysu gospodarczego. To była kolejna fala protestów, takich jak 1956, 1970, 1976 itd. Te wcześniejsze były krwawo tłumione i nie kończyły się porozumieniami. Były protestami nie do końca dojrzałymi. Natomiast komuchy miały świadomość, że nastąpi kolejny protest inicjowany zwłaszcza poprzez WZZ-ty, stąd wciskały tam swoich agentów typu Bolek.
  I wszystko zakończyło by się wg. ich scenariusza, gdy po trzech dniach Bolek podpisał porozumienie o 2000tys. podwyżki. Cały problem dopiero rozpoczął się z chwilą proklamowania Strajku Solidarnościowego, którego nie tylko synonimem stała się A. Walentynowicz, ale przede wszystkim bezkompromisowym kontynuatorem i strażnikiem.
 • @jaDOCENT 17:26:03
  Sorry, winno być 2tyś.*
 • @jaDOCENT 17:02:49
  O ile wiem, do uczestnikow ponownego otwarcia tej lozy w Polsce zostal jedynie wyslany list powitalny od sp. Prezydenta Kaczynskiego, podpisany przez urzedniczke z kancelarii prezydenckiej. Prezydent Kaczynski nie uczestniczyl w otwarciu lozy. Czy zatem zgodne z prawda jest twierdzenie, ze Prezydent Kaczynski "reaktywowal" te loze, czyli na nowo ja uaktywnil, wznowil jej dzialalnosc?
 • @Marky 17:31:19
  Przecież napisałem:
  @Marky 16:56:24
  Nie interesowałem się tą kwestią, ale o ile dobrze sobie przypominam, to został tam zaproszony. A to nie to samo.
 • @Marky 16:56:24
  Ta loża powstała w ambasadzie amerykańskiej. Z kancelarii Prezydenta przyszedł wtedy do niej list z życzeniami. Prawdopodobnie Lech Kaczyński, jeżeli w ogóle o tym wiedział, myślał, ze to jakaś po prostu organizacja żydowska (obaj Kaczyńscy nigdy nie orientowali się w kwestiach masońskich, też o tym piszę, i nie widzieli w masonerii jakiegoś większego zagrożenia. Tak ich uczył Jan Józef Lipski i Jan Olszewski.
  Jutro w takim razie napiszę o tej loży i związkach z nią Bronisława Komorowskiego.
 • Panie Stanisławie!
  Liczę, że oprócz kwestii poruszonych w pierwszej notce, będzie Pan zamieszczał cenne wskazówki z dziedziny savoir-vivre. Pozdrawiam i życzę miłego blogowania :)
 • @Stanisław Krajski 17:50:46
  Dziekuje za panska sugestie o sp. Lechu Kaczynskim, ze nie wiedzial on czym jest wiadoma organizacja. Z jego listu wynika, ze uwazal, ze moze ona pomoc w walce przeciwko oczernianiu Polski. Pozwole sobie powolywac sie na panska opinie w dyskusjach z ludzmi, ktorzy oskarzaja sp. prezydenta o sprowadzenie tej organizacji do Polski.

  Z gory ciesze sie z panskiego jutrzejszego tekstu o zwiazkach pomiedzy BB i obecnym prezydentem.
 • @jaDOCENT 17:38:55
  RE: Przecież napisałem: @Marky 16:56:24

  --- Dlaczego podajesz powyzsza informacje? Czy ja napisalem cos blednie w zwiazku z twoim wpisem? Co konkretnie?

  RE: A to nie to samo.

  --- Co nie jest tym samym?
 • @autor
  Zaraz zaraz.

  A kto wprowadził do Polski lożę b'nai b'rith?

  Nie Lech Kaczyński przypadkiem?
 • @Maciej Piotr Synak 19:05:01
  No to proszę o szczegóły na ten temat, tylko w oparciu o autentyczne "kwity".
 • @Stanisław Krajski :"To ona stała za wieloma działaniami Informacji Wojskowej i Wojskowej Służby Wewnętrznej"
  Pan, Panie Krajski chce tu udowodnić, że ogon kręci psem.

  Ciekawa byłaby ta teza tylko, że nieprawdziwa.

  Tak naprawdę jest całkiem odwrotnie.. to służby dla zamaskowania swojej działalności i ukrycia swoich cennych agentów, posługiwały się i posługują szyldem masonerii.

  A pan, panie Krajski pisze na ich zamówienie więc stara się pan jak może.. zawsze kogoś uda się panu nabrać.

  Powodzenia nie życzę.
 • @jaDOCENT 19:52:29
  KWITÓW NIE POKAŻĘ, BO NIE CHCE MI SIĘ SZUKAĆ ICH PO INTERNECIE.


  ZA TO PAMIĘTAM, ŻE BYŁO O TYM W TELEWIZJI (KIEDY JĄ JESZCZE OGLĄDAŁEM) I JAKOŚ NIKT TEGO NIE KWESTIONOWAŁ
 • @konserwatystka 21:13:50
  WSI nie ma w Polsce nic ważnego do powiedzenia.

  Krajem rządzi ABW, nawet wyższe stanowiska WSW obsadzili swoimi ludźmi.

  Oczywiście ich głęboka ideologia i autentyczny rasizm ("liczą się geny", nawet gdy są głupie...) mogą oznaczać powiązania lucyferiańskie,

  ma więc Pani w w pewnym sensie rację...
 • ---Autorze
  ------- kościół katolicki w Polsce doprowadził do jej UPADKU !!! co dzisiaj kościół ma do zaproponowania Polakom grzebiącym po śmietnikach w poszukiwaniu chleba ???
 • @ninanonimowa 22:21:01
  Wiec wedlug ciebie to Kosciol Katolicki doprowadzil do obecnego upadku Polski, w tym do tego ze Polacy grzebia po smietnikach w poszukiwaniu chleba? Udowodnij, ze Kosciol Katolicki to zrobil. Wiec?
 • @Maciej Piotr Synak 21:25:44
  Znaczy ze, jak zwykle, nie potrafisz podac dowodow na prawdziwosc swego twierdzenia?
 • @Stanisław Krajski 17:50:46
  Prezydent, który nie wie kto "wchodzi" na teren Polski, to skandal.
 • @radosław1 03:02:38
  RE: Prezydent, który nie wie kto "wchodzi" na teren Polski, to skandal

  --- Jesli tak, to czy "skandalem" jest tez prezydent, ktory nie robi nic w sprawie kogos zlego, kto "wszedl" na teren Polski i juz tu jest od jakiegos czasu?
 • @Marky 09:06:37
  Oczywiście ze jest
 • @radosław1 11:20:46
  Jesli jest, to czemu ty i tobie podobni pisofobi nie krytykuja systematycznie w wiadomej sprawie Komoroewskiego? Ganicie tylko Kaczynskiego, i to za jego rzekome przewinienie, prawda?
 • @Marky 16:47:52
  Kaczyński Jarosław nie płaci mi za krytykę Komorowskiego. A tak poza tym sam decyduję kogo krytykuję i wiem za co.
  Komorowski jest prezydentem także dzięki tym na których głosowaliśmy, bo ciagle jakos czegos nie mogą. Nie mogą wygrac, nie moga przegrać, nie mogą poszerzyc bazy, nie mogą zlikwidowac WSI (chociaż ponoc zlikwidowali), nie mogą poradzic sobie z najprostszymi rzeczami, jak choćby z odpowiedziami na publicznie zadane pytania. Za to doskonale sobie radzą w otrzymywaniu pensji za nic, rozprawianiu sie z niewygodnymi w swoim otoczeniu a także spoza otoczenia.
  Wymagałem i wymagam tylko uczciwości.
  Nic nie możesz - to ddaj pieniadze.
  Tylko tyle.
  A być pisofobem? A niby dlaczego? A co to takiego PiS (?), że az miałbym byc fobem z tego powodu?
 • @radosław1 17:20:54
  RE: Kaczyński Jarosław nie płaci mi za krytykę Komorowskiego.

  --- Znaczy, ze Komorowski placi ci za krytyke Kaczynskiego, czy jak?

  RE: A tak poza tym sam decyduję kogo krytykuję i wiem za co.

  --- Czy ja gdzies twierdzilem cos przeciwnego? Gdzie?

  RE:Komorowski jest prezydentem także dzięki tym na których głosowaliśmy, bo ciagle jakos czegos nie mogą.

  --- Kogo masz powyzej na mysli? Kim sa ci, na ktorych glosowaliscie, i ktorzy jakos czegos nie moga, itd.?
  Hehe, PO, Komorowski i Tusk wygrywaja, bo jedni na nich glosuja, a inni popieraja ich biernie, nie glosujac na PiS, tylko np. na jakies marginalne partyjki, albo nie glosujac wcale. Rowniez TY wolisz, zeby rzadzilo nadal PO, i zeby nie rzadzil PiS, prawda? Stad twoje wybiorcze objezdzanie PiS-u, i milczenie na temat prawdziwych szkodnikow rozwalajacych Polske, czyli PO. Podobnie lud zachowywal sie w latach 80-ych, po stanie wojennym: objezdzal Solidarnosc za urojone wykroczenia, ale milczal na temat komuny.
  Pisofob to ktos, kto nienawidzi PiS-u. Twoje komentarze na temat tej partii dowodza, ze nazwanie cie pisofobem jest sluszne.
  RE: Wymagałem i wymagam tylko uczciwości.
  --- Ale nie od PO, porawda? I nie od siebie - bo czy jest rzecza uczciwa objezdzac kogos za szkody, ktorych nie popelnil, a milczec na temat prawdziwego szkodnika?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930