Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
61 postów 89 komentarzy

Masoneria przeciwko Polsce

Stanisław Krajski - Masoneria rytu francuskiego zaktywizowała się w Polsce w ostatnich latach. Wszystko wskazuje na to, że wzorem włoskiej loży P2 sięga w naszym kraju po władzę. Będę śledził jej kroki.

Czy PiS też służy masonerii?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

8. 12. 2014 r. ukaże się moja najostrzejsza i najbardziej obszerna książka o masonerii – „Masoneria polska 2014”. Polskie finanse i gospodarka są już w rękach masonerii. Zbliża się wielki krach. Czy grozi nam nowa Jałta? zamówienia - 601-519-847

Ta książka jest owocem mojej wędrówki po tropach, które wskazał chiński, wykształcony w USA i pracujący tam wiele lat na eksponowanych stanowiskach, ekonomista Song Honbing.

Idąc tymi tropami przemierzałem świat i doszedłem tam, gdzie on się nie zapuszczał.

Idąc tymi tropami przemierzałem Polskę, patrzyłem na nią, jej bankowość, gospodarkę, politykę, odkrywałem dalsze tropy i różne wierzchołki gór lodowych, identyfikowałem słabość i zdradę, odnajdywałem ślady, owoce i samą obecność masonerii, odkrywałem, zresztą za Hongbingiem, jej plan na najbliższe lata i te działania podejmowane wczoraj i dzisiaj, których skutki dla Polski i nas wszystkich są katastrofalne.

„Wojna o pieniądz” Songa Hongbinga to jedna, jak się wydaje, z najważniejszych książek początku XXI w. Po polsku ukazały się jej dwa najważniejsze tomy. Jest już na polskim rynku od kilku lat. Jest łatwo dostępna. Mogli i powinni ją przeczytać i przemyśleć wszyscy, którym leży na sercu dobro Polski, przede wszystkim prawi politycy prawicy.

Jakiś jej czytelnik może mieć wątpliwości. Czy to wszystko prawda? Czy Chińczyk, który ją napisał nie zwodzi nas – ludzi Zachodu, jakoś nie przesadza, nie koloryzuje?

Jeśli ktoś zadaje sobie takie pytanie może i powinien sięgnąć do innych książek podejmujących taką tematykę, napisanych przez amerykańskich czy europejskich ekonomistów, finansistów czy publicystów, którzy się w niej specjalizują.

Nikt z takich autorów nie zaprzecza twierdzeniom Hongbinga, wielu je w pełni potwierdza. Mało kto jednak sięga tak daleko i głęboko jak robi to Hongbing.

Zamierzeniem Hongbinga było ostrzeżenie Chińczyków i ludzi Azji przed tym co dzieje się w USA i Europie Zachodniej. Jego przestrogi są jednak dla nas niemniej cenne.

Ujawnia on mechanizmy rządzące Zachodnim światem, fakt, że w tym świecie nie rządzą już politycy, ale grupa bankierów powiązana z faktycznymi właścicielami wielkich ponadnarodowych koncernów. Ujawnia, że ci ludzie zawiązali spisek przeciwko narodom, państwom, wolności, demokracji, pośrednio ujawniając, że jest to również spisek przeciwko wartościom Zachodu, chrześcijaństwu, a przede wszystkim katolicyzmowi.

Ujawnia pułapki w jakie wciągnęli oni Zachodni Świat i znaczną część państw z innych kontynentów.

Pokazuje w miarę szczegółowo ich program zawładnięcia światem i poszczególne etapy jego realizacji, te które zostały już zrealizowane, te które są właśnie realizowane, te które czekają na swoją realizację w najbliższej i dalszej przyszłości.

Ujawnia, że spisek ten ma formy organizacyjne. Mówi o Klubie Bilderberg, Instytucie Spraw Międzynarodowych (CFR), Komisji Trójstronnej, Banku Światowym, Międzynarodowym Funduszu Walutowym. Mówi o liderach spisku – o Rothschildach, Rockefellerach, Morganach, Wartburgach itd.

W jego książce nie pada słowo „masoneria” (zapewne nie chce Azjatom komplikować problemu), ale wszystko to, co mówi, jej właśnie dotyczy. Musi zdać sobie sprawę z tego każdy, kto ma jakąś choćby podstawową wiedzę o tym „pomocniku szatana na ziemi”.

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, co dzieje się na Zachodzie, jeśli chcemy rozumieć to, co dzieje się w Polsce i z Polską, i jeśli chcemy zidentyfikować i usunąć to zło, które nas niszczy.

To bowiem, co dzieje się w Polsce jest tylko drobnym fragmentem realizacji wielkiego, ogólnoświatowego programu masonerii.

Jego realizacja ma najpierw doprowadzić Zachodni Świat do mega kryzysu – wielkiego krachu tożsamego, jak wszystko na wskazuje, z upadkiem zachodniej cywilizacji.

 Następnym krokiem, planowanym przez masonerię jest zbudowanie na tym gruzowisku swojego Nowego Wspaniałego Świata, świata, w którym będzie jeden rząd, jeden pieniądz, jedna (nowa i masońska) religia.

Polska przeszkadza w realizacji tego planu. Szatan i jego „pomocnicy na ziemi” boją się Królestwa Matki Bożej pomimo słabości Jej poddanych i zdrady, która wśród nich się szerzy. Chcą wymazać Polskę nie tylko ze wszystkich map, ale i z pamięci ludzi, w tym (i przede wszystkim) z pamięci samych Polaków.

W Polsce grasuje wirus groźnej choroby, która po raz pierwszy zaatakowała nas, a przede wszystkim nasze elity, w XVIII wieku, choroby, która prowadziła Polaków do przeświadczenia, że Polska ma szansę na trwanie i rozwój, pokój i dobrobyt, tylko wtedy, gdy odda się obcym „pod opiekę”.

Tę chorobę nazywano kiedyś scudzoziemczeniem duszy i określano ją jako najgorszy typ zdrady narodowej.

Nasze elity polityczne od lewa do prawa zapadły na tę chorobę, oślepły i osłabły tak, że nie tylko nie potrafią zidentyfikować wirusa, ale jeszcze go karmią oraz pomnażają.

Dziś w Polsce polskie, a może lepiej „polskie” elity realizują plan zachodniej masonerii, plan, którego efektem byłoby samobójstwo Polski.

Jest jednak szansa, wielka szansa na to byśmy wykorzystali w najbliższej przyszłości owoce tego planu w naszej sprawie, uwolnili się spod masońskiego dyktatu. Wielki krach, który nadchodzi da szansę wielu narodom, szansę, która gdy zostanie wykorzystana pozwoli nam wszystkim wrócić do dobrej, starej chrześcijańskiej Europy niepodległych państw, która pozwoli nam odzyskać i zagospodarować po polsku naszą Ojczyznę.

Masoni przez wieki przygotowali się, jak to ujawnia Hongbing, do realizacji swojego planu. Byli gotowi na początku XX w. Wtedy zaczęli przejmować media i nośniki kultury, uniwersytety i szkolnictwo, gospodarkę, a przede wszystkim pieniądz, system finansowy i banki. Kluczem był pieniądz, za który kupowali wszystko i wszystkich, rujnowali kraje, niszczyli klasę średnią, przejmowali światowy majątek.

Hongbing opisuje proces, w ramach którego masoni (on nazywa ich „bankierami” czy za Ayn Rand gigantami lub „Atlasami”) w trzech etapach zapanowali nad pieniędzmi i systemem finansowym całego zachodniego świata (w tym Polski).

Opanowali najpierw dolara amerykańskiego (prywatyzując go i tworząc System Rezerwy Federalnej), uzależniając po II wojnie Światowej inne waluty zachodniego świata od dolara, a wreszcie przekształcili w początkach lat siedemdziesiątych XX w. pieniądze w całym Zachodnim świecie w swój własny produkt wytwarzany w praktyce „ z niczego” ( „fiat money” – „Niech się stanie pieniądz”), bez ponoszenia kosztów, w dowolny sposób i w dowolnych ilościach. W ten sposób uczynili z pieniądza narzędzie swojego panowania nad światem.

Zaczęli stosując go panować nad gospodarkami, a co za tym idzie rządami poszczególnych krajów, przejmować majątek narodowy w USA i w Europie (i nie tylko) i stawać się wierzycielem wszystkich, tak państw jak społeczeństw i jednostek.

Każdy dziś poważny ekonomista mówi, że jest to sytuacja paranoiczna, która musi się zakończyć kryzysem, którego jeszcze w dziejach świata nie było. Optymiści twierdzą, że Zachodni Świat może jednak przetrwać nawet do roku 2025, w którym wielki krach jest nieuchronny. Pesymiści i realiści mówią o tym, że ten krach może nastąpić w każdej chwili.

Hongbing twierdzi, że krach był i jest z premedytacją przygotowywany i jest precyzyjnie zaplanowany. Ma nadejść w momencie, który „Atlasi” uznają za najbardziej dla nich dogodny.

Chiński ekonomista poświęcił w swojej „Wojnie o pieniądz” uwagę dwóm osobom, które jego zdaniem spełniają w tej perspektywie kluczową rolę: Allisie Rosenbaum, znanej światu jako Ayn Rand, która przedstawiła ten plan i wytworzyła doktrynę, która miała zjednać do niego elity i Allanowi Greenspan, który realizował jedną z zasadniczych jego części. Tym dwóm osobom (i ich działaniom), a szczególnie Ayn Rand poświęcam w tej książce dużo miejsca.

Rand głosiła, że dosłownie o wszystkim decyduje kapitał, a wytwarzają go i potrafią używać tylko „Atlasi” (bankierzy i właściciele koncernów) – „boscy siłacze” – ludzie geniusze, których nic i nikt nie powinien w żaden sposób ograniczać. Powinni oni być poza prawem i jakąkolwiek oceną moralną. To na ich barkach spoczywają losy świata. Gdyby zrezygnowali ze swoich działań świat przestałby praktycznie istnieć. To dobrodzieje i zbawcy świata. To oni w istocie produkują, są twórcami postępu, dobrobytu, pomyślności, pokoju i szczęścia ludzkości. Oni są jedynymi decydentami i zwycięzcami. Reszta to bezmyślny i leniwy motłoch bez wartości. Należy zatem podporządkować się „Atlasom” – stanąć po stronie „mądrzejszego” i „silniejszego”.

„Atlasi” mają już dość wyzyskiwania przez rządy i motłoch. Rozpoczną więc wkrótce strajk – zatrzymają „silnik świata”, co spowoduje największy kryzys w dziejach – wielki krach. Przerażeni ludzie poproszą wtedy, by „Atlasi” powrócili i oddadzą im pełnię władzy – tak powstanie Nowy Wspaniały Świat i światowy rząd „Atlasów”. Ci, którzy poprą „Atlasów”, którzy będą realizować ich wskazania będą partycypować we władzy i bogactwie.

Allan Greenspan był przez 30 lat uczniem i współpracownikiem Rand. Następnie objął na prawie 20 lat (1987-2006) najważniejszy urząd we współczesnym świecie – został prezesem Sytemu Rezerwy Federalnej i zaczął, co wykazuje Hongbing i co stosunkowo łatwo udowodnić, niszczyć światowe finanse i gospodarkę – „zatrzymywać silnik świata”. Wielki krach jest już blisko.

W tej książce opisuję szczegółowo ich historię, pokazuję jak za różne sznurki pociągała tu masoneria, by wreszcie ujawnić jak doktryna Rand stała się filozofią polskich elit politycznych (filozofią wyznaczającą kształt, funkcjonowanie i działanie polskiego państwa) i w jaki sposób wdrażana była u nas od 1989 r. do dziś taktyka Greenspana, by wyniszczyć Polskę, dokonując jej całkowitej destrukcji w momencie wielkiego krachu.

Za to wszystko odpowiedzialni nie są tylko polscy masoni, Unia Wolności PO i SLD, ale również liderzy PC, a potem PiS-u. Oni również przyjęli opcję Rand i Greenspana. Temu faktowi i ich aktywności w tej perspektywie, poświęcam wiele miejsca.

Co się stanie z Polską w momencie wielkiego krachu? Przygotowane są dla niej różne scenariusze. Trzeba pamiętać, że wielki krach w Świecie Zachodu oznacza, że stanie się on łakomym kąskiem dla Rosji. Rządy Zachodu świetnie zdają sobie sprawę z tego, że ten krach jest coraz bliżej. Logiczne jest zatem, że chcą się zabezpieczyć. W jaki sposób mogą to zrobić? Tylko w jeden – poprzez nową Jałtę. Nowa Jałta oznacza nowy podział świata. Czy Polska znowu zostanie przez Zachód sprzedana Rosji? A może scenariusz nowej Jałty jest jednak inny niż tamtej? Staram się odpowiedzieć na te pytania. Określam też bardzo prawdopodobny scenariusz, w ramach którego znajdziemy się w sytuacji przypominającej sytuację z 1918 r. i będziemy mieli znowu wielką szansę na wolność (w tym gospodarczą) i niepodległość (w każdym wymiarze).

W książce pojawia się wiele faktów. Te fakty łączę ze sobą, szukam ich przyczyn i skutków, wyciągam wnioski, dopowiadam, stawiam najbardziej prawdopodobne hipotezy, staram się przewidzieć dalsze efekty. Moja praca przypominała tu często układankę puzzli. Pewne elementy „obrazka” są w moim posiadaniu, innych brakuje. Odtworzony obraz nie zawiera skaz. Czy jednak na pewno taki jest oryginał?

Czytelnik powinien zatem pamiętać, że w tej książce są nie tylko twierdzenia, że prezentuje ona również teorie i hipotezy, uzasadnione podejrzenia.

Jakie będzie jutro? To wie tylko Bóg. Wszystko może się zdarzyć, ale są też jakieś ludzkie (w tym masońskie) plany i jest jakaś logika historii.

Pisząc tę książkę natrafiłem na ogrom materiałów, tematyki, ogrom zagadnień i problemów. Zacząłem ją pisać jeszcze w 2013 r. Pierwsze wstępne jej rozdziały wydałem w końcu jako oddzielną książkę pt. „Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu”. Rozdział pt. „Polska i Ukraina” tak mi się rozrósł w trakcie pisania, że wydałem go w maju 2014 r. w postaci książki pt. „Wojna masonów na Ukrainie. Reperkusje dla Polski”. Warto zatem te trzy książki traktować łącznie.

Wiele problemów, jak np. masoneria i Kościół czy masoneria i „Gazeta Polska” już tylko tutaj zasygnalizowałem. Dotyczące ich teksty znalazły się w tej książce na końcu w dziale pod tytułem „Dodatki”.

 

Zamówić ją można: 601-519-847

Stron 416, cena wraz z kosztami wysyłki 40,00 zł

 

A oto jej spis treści, który wiele mówi o jej zawartości

 

Cześć I W kierunku wielkiego krachu i powstania Rządu Światowego

Rozdział I Czy Polska przetrwa do 2025 roku?

1.   „Europejski i chrześcijański rdzeń naszego narodu zanika”

2.   „Początek był w buncie Lucyfera przeciwko Bogu”

3.   „Jest w naszej mocy stworzyć świat od nowa” – masońskie szaleństwo

4.   „Państwo jest w stanie wojny z narodem”

5.   „Niewidzialna pięść rynku”

6.   Czy przetrwamy?

Rozdział II Masońska agentura wpływu

1.   Masoneria i służby specjalne

2.   Agentura wpływu – sposób i techniki działania

3.   Zastosowanie agentury wpływu przez masonerię

4.   Masońska agentura wpływu w Polsce w XVIII w.

5.   Masońska agentura wpływu i Konstytucja 3 maja

6.   Masoński duch Konstytucji 3 maja wiecznie żywy – casus Aleksander Dugin

7.   Masońska agentura wpływu w Polsce w latach 1945-1989

8.   Masońska agentura wpływu w Polsce po 1989 roku

Rozdział III Ayn Rand – upowszechnianie doktryny masońskiej

1.   , Alissa Rosenbaum – agent wpływu: GRU i masoneria amerykańska

2.   Alissa Rosenbaum staje się Ayn Rand

3.   Rand, DeMille, Rothschild, Zukor: przedziwna kariera w Hollywood

4.   „Źródło”, Hirsz, Aaron, Szmul i Icchak

5.   Narodziny masońskiej „Biblii”

Rozdział IV Ayn Rand: Oddajcie władzę „boskim siłaczom”

1.   Kapitalizm i „boscy siłacze”

2.   Odsunąć od władzy „hołotę”

3.   Cała władza w ręce koncernów

4.   Masoński kapitalizm i kapitalizm sowiecki

5.   Masoński kapitalizm i wojny: masoni, komuniści, naziści

6.   Masońska ideologia – odsłona pierwsza: perspektywa „gospodarcza”

Rozdział V Masoński kapitalizm – przyszła religia ludzkości

1.   Masoński kapitalizm i nowa Atlantyda

2.   „Chrześcijaństwo to morderstwo duchowe”

3.   „Katolicy to faszyści, którzy chcą poddać ludzkość swojej totalitarnej władzy”

4.   Przyjmijcie masońską religię

5.   To jest czysty satanizm

6.   . Rand i wielcy masoni

7.   Masońska ideologia – odsłona druga: perspektywa ducha

Rozdział VI W jaki sposób masoneria chce przejąć pełnię władzy nad światem?

1.   „Do diabła ze społeczeństwem”

2.   Zatrzymać „silnik świata”

3.   Czy mamy do czynienia z kryzysem kontrolowanym przez masonerię?

4.   Ku pełnej kontroli nad społeczeństwem

5.   Społeczeństwo ma odrzucić chrześcijaństwo i przyjąć podstawowe wartości masońskie

6.   Realizacja „świętego” prawa własności – totalne zniewolenie

7.   Powstanie masońskiego Rządu Światowego

Rozdział VII Realizacja planu światowej masonerii – 1913-1987

1.   Powołanie Systemu Rezerwy Federalnej

2.   Konferencja w Bretton Woods w 1944 r. – powstanie Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego

3.   Unicestwienie planu Kennedy`ego: zabójstwo prezydenta

4.   Nixon ogłasza, że układ z Bretton Woods jest już nieważny

5.   Niszczenie klasy średniej i ubożenie społeczeństw

6.   Paul Volcker zostaje Prezesem Systemu Rezerwy Federalnej – powstanie Komisji Trójstronnej – Carter zostaje prezydentem USA

7.   Unicestwienie planów prezydenta: Zamach na Reagana

8.   Tragiczna śmierć Lawrence`a Pattona McDonalda

Rozdział VIII Przejęcie pieniądza na świecie przez masonerię

1.   Gotówka i pieniądz depozytowy

2.   „Niech się stanie pieniądz” – czynniki ograniczające kreację pieniądza przez banki

3.   „Niech się stanie pieniądz” – podstawowa metoda kreacji pieniądza przez banki

4.   Ilość pieniądza na rynku – masoneria przejmuje kontrolę nad pieniądzem

5.   Pieniądz jako narzędzie zniewolenia – rabunek kredytowy

6.   Pieniądz jako narzędzie zniewolenia – rabunek przez inflację

7.   Czy rabunek byłby możliwy bez zastosowania derywatów?

8.   Czy deflacja oznacza początek końca?

9.   Dlaczego masoneria musi wywołać mega kryzys?

Rozdział IXRealizacja planu światowej masoneriiAllan Greenspan – ostatni etap zatrzymywania „silnika świata”

1.   Greenspan i masoneria – początki jego kariery

2.   Przygotowanie Greenspana do roli „Grabarza” – Greenspan i Rand

3.   Greenspan odkrywa „prawdziwych” bogów i postanawia im służyć

4.   Kim jest, w istocie, Allan Grenspan?

Część II – Masoneria eliminuje Polskę

Rozdział X Atak na Polskę – przyczyny, konteksty, środki

1.   Matka Boża Królowa Polski – wściekłość szatana

2.   Drugi powód nienawiści szatana – Polska wierna Kościołowi

3.   Trzeci powód nienawiści szatana – Polska gotowa zawsze stanąć w obronie wiary

4.   Plan masonerii realizowany od stuleci: wymazać Polskę z mapy Europy

5.   Elity PRL-u wobec „zatrzymywania silnika świata”

6.   W jaki sposób masoneria uczyniła z Polski łatwy łup dla zachodnich grabieżców

7.   Polska w cieniu Ayn Rand – masońska manipulacja na polskiej świadomości

8.   Masoneria pacyfikuje polskie elity

9.   Kto zapoczątkował „Kontrolowany rozpad” polskiej gospodarki?

10.                     Soros – najpotężniejszy „żołnierz” Rothschildów

Rozdział XI Realizacja masońskiego planu zniszczenie Polski po 1989 r.

1.   „Program Jeffreya Sachsa i Dawida Liptona”

2.   Zamydlanie oczu – Balcerowicz i jego doradcy

3.   Spisek w MFW i Banku Światowym – rewelacje Stiglitza

4.   Dlaczego nikt w Polsce nie reagował na to zło?

5.   Masońskie narzędzia destrukcji – czy zabrakło nam siły, ducha i odwagi?

6.   Ekonomiczni zabójcy – rewelacje Perkinsa

7.   Zastosowanie masońskich narzędzi destrukcji w Polsce

8.   Masoński spisek – destrukcja polskich finansów

Rozdział XII Zdrada elit politycznych – zdrada prawicy – zdrada PiS-u

1.   Oni wszyscy muszą odejść

2.   Agenci i masoni – okoliczności łagodzące?

3.   Dlaczego politycy nie chcą z nami rozmawiać o ustroju Polski?

4.   A może nasi politycy to masoni?

5.   Czy Polski nie toczy ten sam rak, który spowodował jej rozbiory w XVIII w.?

6.   Masoneria i nowy rozbiór Polski

7.   Polska w pułapce masoneria

Rozdział XIII Polscy wyznawcy Alissy Rosenbaum

1.   Ustrój moralny państwa tkwi w umysłach jego elit

2.   Scudzoziemczenie duszy – choroba polskich elit XVIII w. – wirus: masoneria

3.   Zgniły owoc PRL-u – „sami nie damy sobie rady”.

4.   Nowe scudzoziemczenie duszy: „Zachód zajmie się nami po ojcowsku”

5.   Nowy, niepolski i antypolski, ustrój moralny państwa polskiego

6.   W jaki sposób Alissa Rosenbaum stała się przewodniczką polskich elit politycznych

Rozdział XIV Masoneria i PiS – odsłona pierwsza – perspektywa pozagospodarcza

1.   Kaczyńscy i Jan Józef Lipski

2.   Kaczyńscy i KOR

3.   Kaczyńscy i Okrągły Stół

4.   PiS wprowadza Polskę do Unii Europejskiej

5.   POPiS w wyborach samorządowych

6.   Dlaczego nie doszło do koalicji PO-PiS?

7.   PiS i sprawa Arcybiskupa Stanisława Wielgusa

8.   Jarosław Kaczyński przeciwko św. Faustynie – „nie wolno naruszać rozdziału Kościoła i państwa”

9.   PiS i obrona życia nienarodzonych

10.                     PiS wobec in vitro – wbrew nauczaniu Kościoła

11.                     Lech Kaczyński i B'nai B'rith

12.                     Nowa filozofia niewolnika

Rozdział XV Masoneria i PiS – odsłona druga – perspektywa gospodarcza

1.   Komisja, która mogła zmienić wszystko

2.   Masoneria i stosunki własnościowe w Polsce – do kogo należą banki w Polsce?

3.   Jak doszło do powstania śledczej komisji bankowej?

4.   Co osiągnęła komisja bankowa?

5.   Oddanie władzy przez PiS – życzenie masonerii zostało spełnione

6.   Doktryna Ayn Rand i polska racja stanu

7.   Program gospodarczy PiS i doktryna Ayn Rand

Rozdział XVI Masoneria i SKOK-i – perspektywa gospodarcza

1.   Co to jest SKOK?

2.   Co wspólnego ma dzisiejszy SKOK z dawnymi kasami?

3.   SKOK – wielki biznes

4.   Fakty, które niepokoją

5.   Jakie są zyski SKOK-ów i co się z nimi dzieje?

6.   SKOK-i jako element systemu finansowego w Polsce

Rozdział XVII Masoneria i SKOK-i – czy są jakieś powiązania?

1.   Sieć SKOK

2.   Adam Jedliński i Ryszard Krauze

3.   Adam Jedliński i „wielkie” figury

4.   Adam Jedliński i zadłużone szpitale

5.   Geneza SKOK-ów

6.    SKOK-i – Światowa Rada Związków Kredytowych – Fundacja Marshalla

7.   Wpływy Biereckiego w PiS-ie

8.   Masoneria i Światowa Rada Związków Kredytowych

9.   Wpływy Biereckiego w PiS-ie – ciąg dalszy

10.                     SKOK-i – PiS – Ayn Rand

Rozdział XVIII Droga do niepodległości – czy grozi nam nowa Jałta?

1.   Czy Rosja dybie na Polskę?

2.   Rosja i wielki krach – optymistyczny scenariusz wydarzeń

3.   Rosja i wielki krach – scenariusz krwawy – armia rosyjska wkracza do Polski

4.   Rosja i wielki krach – scenariusz oddania przez Zachód Polski w ręce Rosji – pierwsza wersja nowej Jałty

5.   Rosja i wielki krach – Polska oddana w ręce Niemców – druga wersja nowej Jałty

6.   PiS i nowa Jałta

7.   Jeden z prawdopodobnych scenariuszy wielkiego krachu w Polsce i eliminacji PiS-u z polskiej sceny politycznej

Rozdział XIX Masoneria, POPiS i nowa Jałta

1.   PO – platforma porozumienia masonerii

2.   Masoneria i grupa Schetyny

3.   Zamach na Tuska – czy masoneria rytu francuskiego zdominowała PO? – realizacja drugiej wersji Jałty

4.   Nowa Jałta to kruchy rozejm

5.    Czy POPiS zagwarantuje przestrzeganie nowej Jałty?

6.   POPiS wobec niepodległości Polski

Zakończenie

Dodatki

Dodatek 1: Czy masoneria zagnieździła się w Kościele polskim?

1.   Czy Kościół w Polsce realizuje wskazania Leona XIII odnoszące się do masonerii?

2.   Czy w polskim Kościele są jeszcze „jastrzębie”?

3.   Zadziwiająca bierność polskiego Kościoła

4.   Masoneria jest dziś zadowolona z polskiego Kościoła

Dodatek 2: Masoneria i gender

1.   Gender i krolikofobia

2.   Gender w ujęciu ks. Dariusza Oko

3.   Gender, marksizm, liberalizm, satanizm i masoneria

4.   Gender jako twór szatana i produkt masonerii

Dodatek 3:„Do Rzeczy”, „Uważam Rze” i… masoneria

1.   O masonerii w polskiej prasie prawicowej

2.   „Najwyższy Czas” i Janusz Korwin-Mikke: masoneria nie jest taka zła

3.    „Do Rzeczy” i masoneria – czy Józef Retinger był masonem?

4.    „Uważam Rze” i masoneria: Korwin-Mikke wychwala „Szkotów”

5.   „Uważam Rze” i masoneria: gdyby masoneria rządziła na Litwie byłoby tam lepiej

6.   „Uważam Rze” i masoneria: jeszcze raz o Józefie Retingerze

7.   Dlaczego polska prasa prawicowa w taki sposób podchodzi do problemu masonerii?

8.   W czyich rękach jest tzw. prawicowa prasa?

9.   „Uważam Rze”, Grzegorz Hajdarowicz, Leszek Czarnecki, Kazimierz Mochol

10.                     „Do Rzeczy” i Michał M. Lisiecki

Dodatek 4: Masoneria i „Gazeta Polska”

1.   Masońskie olśnienie Piotra Wierzbickiego

2.   Czy Tomasz Sakiewicz realizuje wytyczne Piotra Wierzbickiego dotyczące masonerii?

3.   Rafał Ziemkiewicz wypowiada się o masonerii

4.   Rafał Ziemkiewicz i… masoneria w Wielkiej Brytanii

5.   Książki o masonerii w księgarni „Gazety Polskiej”

6.   Czy decydenci z „Gazety Polskiej” podzielają poglądy autora„Czarnej księgi masonerii”?

7.   „Gazeta Polska”, King& King i Ryszard Krauze

8.   Czy „Gazeta Polska” ma jakieś związki z masonerią?

9.   „Gazeta Polska” i PiS

Dodatek 5: Masoneria w Muzeum Narodowym i „W Sieci”

1.   Masoneria w ujęciu Kucharczyka

2.   Masoneria w Muzeum Narodowym w Warszawie

3.   Masoneria w ujęciu Górnego

4.   Czy masonom warto się narażać?

Dodatek 6: Promocja Rand w Polsce

Dodatek 7: Masoneria i środowiska narodowe

1.   Otwarcie narodowców na Rosję

2.   Narodowcy spod znaku PAX-u

3.   Współcześni narodowcy i masoneria – niepokoje, wątpliwości, zastrzeżenia

Bibliografia

Indeks nazwisk

 

 

KOMENTARZE

 • Lord
  Pseudo - lorcdzie to do ciebie pod poduszkę, może jak się wyśpisz to przestaniesz usraelowi pod ogon wchpdzić.  ,,W Polsce grasuje wirus groźnej choroby, która po raz pierwszy zaatakowała nas, a przede wszystkim nasze elity, w XVIII wieku, choroby, która prowadziła Polaków do przeświadczenia, że Polska ma szansę na trwanie i rozwój, pokój i dobrobyt, tylko wtedy, gdy odda się obcym „pod opiekę”.
  Tę chorobę nazywano kiedyś scudzoziemczeniem duszy i określano ją jako najgorszy typ zdrady narodowej.
  Nasze elity polityczne od lewa do prawa zapadły na tę chorobę, oślepły i osłabły tak, że nie tylko nie potrafią zidentyfikować wirusa, ale jeszcze go karmią oraz pomnażają.
  Dziś w Polsce polskie, a może lepiej „polskie” elity realizują plan zachodniej masonerii, plan, którego efektem byłoby samobójstwo Polski.
  Jest jednak szansa, wielka szansa na to byśmy wykorzystali w najbliższej przyszłości owoce tego planu w naszej sprawie, uwolnili się spod masońskiego dyktatu. Wielki krach, który nadchodzi da szansę wielu narodom, szansę, która gdy zostanie wykorzystana pozwoli nam wszystkim wrócić do dobrej, starej chrześcijańskiej Europy niepodległych państw, która pozwoli nam odzyskać i zagospodarować po polsku naszą Ojczyznę".
 • autor
  Pewnie agenciki i głupcy napiszą zaraz, że ten Greenspan to Rusek i to ta Rosja Polską gospodarkę zrujnowała!!!!
  Nie, no nie, Greenspen i Soros to napewno Putin w jednej osobie, tylko to są jego pseudonimy.

  W tej książce opisuję szczegółowo ich historię, pokazuję jak za różne sznurki pociągała tu masoneria, by wreszcie ujawnić jak doktryna Rand stała się filozofią polskich elit politycznych (filozofią wyznaczającą kształt, funkcjonowanie i działanie polskiego państwa) i w jaki sposób wdrażana była u nas od 1989 r. do dziś taktyka Greenspana, by wyniszczyć Polskę, dokonując jej całkowitej destrukcji w momencie wielkiego krachu.
  Za to wszystko odpowiedzialni nie są tylko polscy masoni, Unia Wolności PO i SLD, ale również liderzy PC, a potem PiS-u. Oni również przyjęli opcję Rand i Greenspana. Temu faktowi i ich aktywności w tej perspektywie, poświęcam wiele miejsca.
  Co się stanie z Polską w momencie wielkiego krachu?
 • -------------- owszem powrócimy do SŁOWIAŃSKIEGO chrześcijaństwa !!!
  http://www.ffk.org.pl/index.php/slowianie-1/slowianskie-korzenie/268-lechistan
 • @Wrzodak Z. 21:48:53
  Witaj wstydzmy sie za Autora , no chyba ze ktos przynsporowal. No coment. Ave.
 • Autora....".... Polsce grasuje wirus groźnej choroby, która po raz pierwszy zaatakowała nas,
  a przede wszystkim nasze elity, w XVIII wieku, choroby, która prowadziła Polaków do przeświadczenia, że Polska ma szansę na trwanie i rozwój, pokój i dobrobyt, tylko wtedy, gdy odda się obcym „pod opiekę”.
  Tę chorobę nazywano kiedyś scudzoziemczeniem duszy i określano ją jako najgorszy typ zdrady narodowej..."

  A rzymskość , watykańskość są czy nie są oznakami tej choroby scudzoziemniczenia duszy ???

  Ps.
  Patrząc po wpisach Stanisława Krajskiego traktuje on swoje posty jako darmowe ogłoszenia wydawnicze...Odpowiedzi nie będzie...

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Zapraszam http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/
 • CIEKAWE LINKI
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/11/plany-putina-to-plany-masonow/

  franciszekfalszywyprorok.wordpress.com

  W sam raz dla rozmyślań o masonerii...
 • @Jane 23:45:04
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/co-jesli-w-polsce-rzadzi-skrajna-opozycja-synagoga-szatana-2014-11
 • @Zbigniew Jacniacki 23:36:49
  Oczywiście, ze chce poinformować o książce. Co w tym złego? W jaki inny sposób mamy się informować i przekazywać sobie swoje przemyślenia i niepokoje?
 • PiS to konstruk operacyjny Mossad i/albo masonerii.
  Trzeba wreszcie zrozumieć, nie ma partii politycznej PiS. Jest tylko kombinacja operacyjna PiS. Poznałem kiedyś nieco kulisów PiS i wiem co mówię. Gdy PiS powstawał chcieli mnie do niego zapisać, ale były warunki. Jakiś staż wstępny, kandydat (chyba dwa lata), później członek ale jakiś niepełny przez trzy lata. I dopiero po pięciu latach mogłem zostać członkiem pełnowartościowym. Wyjaśnienie było takie że oni nie chcą żeby im się jakiś ohydny komuch wślizgnął. Hm, jako że za komuny coś tam odsiedziałem, to poczułem się nieco dziwnie. A poza tym, tak sobie pomyślałem - a kto to są ci co mnie na członka pełnego dopuszczą, co ja o nich wiem? Jakiś Kaczyński? A kto to jest? Działacze z lat 80tych dobrze wiedzą że były setki znanych działaczy, większych i mniejszych, głupszych i mądrzejszych - ale ... Kaczyńskich wśród nich nie było. A jak ktoś ćwiczył z bezpieką to wie że dobrze jest przyglądać się dokładniej ludziom (skąd przyszli, jaka przeszłość, jaka rodzina, co za jedni), a nie że jakiś krasnal wyskoczy z pudełka i krzyczy że on o tę Polskę będzie walczył i żeby za nim iść, i iść.
  Odpuściłem, miałem dobrą intuicję. Po latach okazuje się że lista aparatczyków PiS którzy kiedyś na różne sposoby pracowali w komunistycznym aparacie (lub byli blisko z nim związani) sięga już 30 nazwisk (chodzą te listy po sieci). Jak to srogie sito selekcji to przepuściło???
  Więc inny casus, dwa albo trzy razy powtórzył się ten sam motyw. Na jakiś ważny urząd (powiedzmy wojewódzki) za rządów PiS mianują kogoś kogo nawet nie znają lokalni drobni działacze PiS, a o tym mianowaniu oni dowiadują się po czasie pocztą pantoflową. Dziwią się i wkurzają, bo ich kolega o znakomitych kwalifikacjach składa podania i nic. Ale jest wyjaśnienie, bardzo proste ( i śmieszne) - bo wicie rozumiecie tołysze, Kaczyński ma taką znajomą tutaj w województwie i ona go poleciła, taka mała prywata.
  A może to jednak nie żadna tam znajoma, tylko Mossad i/albo masoneria poleciły gościa? Jednego człowieka akurat namierzyłem, profesora (Andrzej Barczak, Katowice) on został natychmiast jakimś szychom po linii PiS w na katowickim węglu (chyba w radzie nadzorczej holdingu, po tylu latach nie pamiętam szczegółów) nie był nawet członkiem PiS. Nie było tajemnicą że jest masonem, na jego stronie było kiedyś (nie wiem jak teraz) że jest jakimś honorowym w Rotary, on to pisał sam jawnie.
 • @vortex 01:07:28
  A oczywiście te niby 5 lat na sprawdzenie człowieka to czysta lipa. Żadne tam 5 lat, chodzi o to żeby gościa obejrzeć, obrobić i ewentualnie zawerbwać. Jak się okaże dobry i da się zawerbować po pół roku, to 5 lat już nieaktualne - oficerowie prowadzący wyznaczają zadania i start do kariery natychmiastowy, tylko musi się starać i sobie radzić. A jak nie uda się misia zawerbować, to się go spuszcza jak wodę w klozecie. Takim prostym sposobem całkiem liczna rzesza starych komunistycznych aparatczyków robi do dzisiaj tzw. "robotę patriotyczną" w PiS. Zwykłe stare prostytutki, oni to poćwiczyli za komuny jak to się robi, ich nawet nie trzeba specjalnie szkolić, już dawno przeszkoleni - partia przewodnia z I sekretarzem na czele wyznacza zadania i do roboty.
 • @vortex 01:20:58
  A pamiętacie? Pewnie nie pamiętacie. Bodajże Mariusz Kamiński gdy odszedł z PiS powiedział, że w pewnym momencie (wcześniej) został poinformowany że (dostał taką ofertę) - jak chcesz zrobić karierę w PiS, to musisz najpierw pójść do takiego pana i donosić jemu na kolegów z PiS. To oczywisty dla mnie wstęp do werbunku, bo jak ktoś się zdecyduje systematycznie donosić na kolegów, to już jest taka świnia że wszelkie zadania operacyjne wykona dla Mossad i/albo masonerii. Proste jak drut, tak kurwa działa ten podobno polski patriotyczny PiS.
 • @vortex 01:40:33
  To chyba Michał Kamiński powiedział, ten tłusty.
 • @szczurobronny 22:50:49-//NA co Rosji baderland lub BANKRUT neokolonia PL?//
  Przydadzą się. Syberia się wyludnia...-:)))
 • @Zbigniew Jacniacki 23:36:49 //tej choroby scudzoziemniczenia duszy ???//
  Z czym z "s" zcudzo- Ziemniczenie to choroba pochodna od Ziemniaków? Czy co? _))). Tylko zcudzoziemczały to może zrozumieć.
 • @szczurobronny 22:42:22
  http://pics.tinypic.pl/i/00603/lmk3keh3cijy.png. Wierzę Ci tatełe. Przecież wiem że nie zapiszesz tego obcym w testamencie.
 • Gratuluje panu Krajskiemu...
  Rozwija pan wiedze jaka w Polsce jest dosc skrzetnie skrywana.
  Mam nadzieje, ze panska ksiazka bedzie uzupelnieniem doskonalych prac pana Henryka Pajaka z Bestie Konca Czasow..czy Piaty Rozbior Polski .
  Szkoda , ze tak pozno...Masoneria dzis praktycznie przesunieto do lamusa..zastapily ja o wiele grozniejsze i sprawniejsze aparaty politycznego niszczenia samofinasujace sie i dzialajace o wiele skutczniej i bezwzglednie.
 • @Wrzodak Z. 21:42:11
  Panie Zygmuncie Kochany..pisze pan:
  Nasze elity polityczne od lewa do prawa zapadły na tę chorobę, oślepły i osłabły tak, że nie tylko nie potrafią zidentyfikować wirusa, ale jeszcze go karmią oraz pomnażają.

  Jakie one nasze???? Tac to mezalians arendarsko-fornalski..... gdzie arendarze wniesli w wianie zdolnosc kredytowa, a fornale sciagniete z dworow herby i z trupow stygnety z herbem...Tworzac parchatasarmacje...nasich:-))))
 • @RomanKa 05:33:04
  Panie Romanie ja cytuję akurat dobry zapis Krajskiego, wiadomo, że ,,nasze elity" to nie nasze.
  Pozdrowienia
 • @LordConqueror 00:37:02
  Pseudo - lordzie, ja stosuję w swojej działalności jawność swojego postępowania. Masz jak na tacy, moje zarchizowane wystąpienia z prac Komisji Krajowej S, Zarzadu Regionu Mazowsze S, szefa S Ursusa do 2001 roku, następnie ponad 1000 wystąpień w sejmie w latach 2001 2007 czy to zmównicy sejmowej, czy z poszczególnych komisji sejmowych, masz mnóstwo do przekopania materiałów i znajdz tam choć jedno zdanie, gdzie właże pod ogon z któregokolwiek mocarstwa????? Nie znajdziesz, jestem tego pewien, ponieważ wszystko co czyniłem w swoim życie w polityce zawsze kierowałęm się Dobrem Polski i Polaków, zawsze chodziło mi o prawdziwą Niepodległość Polski i Suwerenny Naród.
  Ucz się od mnie patriotyzmu. Piszesz tu z pozycji nie Polski a interesów usraela, czyli kim faktycznie jesteś????
  Tak dla twojej informacji, w 1993 roku za rządów PC i Suchockiej, była próba przekupstwa mnie z strony CIA, abym tylko zrezygnował z szefa S Ursusa, dawali mi pracę w usraelu, potężną kasę na zagospodarowanie, ja wywaliłem ich za drzwi. Jeden z nich był zastępcą szefa AFL-CiO - śp. Kirklanda. Ucz się od mnie. Skończ bycia pieskiem łańcuchowym, pare groszy w życiu nic nie znaczy, czyte sumienie nie ma ceny. Zejdz z tej ścieżki. Pamiętaj każdy stanie w dniu ostatecznym przed Panem, czy był biedny, bogaty, garbaty czy prosty, każdego czego śmierć.
  Zawsze jest czas do naprawy, jest Advent, idż do spowiedzi, oczyść się i zacznji żyć jak Bóg przykazał.
 • @moher 05:20:39"....Ziemniczenie to choroba pochodna od Ziemniaków?..."
  Dziękuję za zwrócenie uwagi na popełniony błąd...W następnych komentarzach już używam słowa scudzoziemczenie
 • @Stanisław Krajski 00:24:17...Oczywiście, ze chce poinformować o książce. Co w tym złego?...
  Nic złego...
  Zwróciłem uwagę, że Pan nie ustosunkowuje się do komentarzy i pytań...
  Co również spotkało moje pytanie :

  "....A rzymskość , watykańskość są czy nie są oznakami tej choroby scudzoziemczenia duszy ???..."
 • @PAPuga TASSmańska 17:26:40
  I z .....
  Secrets of the Temple: How the Federal Reserve Runs the Country Paperback – January 15, 1989
  by William Greider (Author)
  ale czy mozna pisac ...zerznal, czy raczej poglebil temat, czy poprostu -jak wielu autorow napisal to w swoim jezyku dla swoich. .i chwala mu za to..
  Sam spotkalem sie ze wielu piszacych na tematy masonerii przywolywali jako zrodla Ks, prof Trzeciaka, czy ks, Zwolinskiego, czy Parenajtisa...
 • JAK ZAMAWIAĆ
  tę książkę?

  Podany nr telefonu 601 519 457 należy do kogoś niezwiązanego z autorem.

  Proszę o odpowiedź albo okulary, jeśli się mylę.
  pzdr.
 • AUTOR
  Dziękuję.
  ten nr telefonu jest O.K.
 • @Wrzodak Z. 11:12:06
  Panie Zygmuncie,

  Spotkalem pana po raz pierwszy w 2000r w Toronto, kiedy byl pan z J.Lopuszanskim, ktory kandydowal na prezydenta Polski i z waszych wystapien przed tutejsza Polonia kanadyjska odnioslem dobre wrazenie.

  Z kolei PiS i Kaczynskich poznalem po czynach, kiedy w grudniu 2006r L.Kaczynski zapalil menore w palacu prezydenckim w Warszawie, a nieco pozniej wyszla dopiero na jaw tresc wypowiedzi L.Kaczynskiego w czasie prywatnego spotkania z zydami w izraelskim knesecie we wrzesniu 2006r, kiedy L.Kaczynski udal sie z oficjalna wizyta do Izraela, podczas ktorej powiedzial, ze niezaleznie od tego, ktora partia polityczna jest u wladzy w Polsce to sa realizowane interesy Izraela i jednoczesnie sam L.Kaczynski dowiodl, ze jest zdrajca Polski jak poprzednie rzady w Polsce.
  W 2007r L.Kaczynski napisal specjalny list z pozdrowieniami dla masonow z lozy B'nai B'rith w Warszawie i dla mnie bylo jasne, ze Kaczynscy i PiS realizuja interesy lokalne i globalne swoich zydowskich pobratymcow z USA, Izraela i Chabad-Lubawicz.
  Pana komentarze o rzadach PiS i Kaczynskich potwierdzaly moje przypuszczenia.

  Ale w maju 2014r bylem zaskoczony pana postawa, panie Z.Wrzodak, poniewaz na wiernopoddanczym liscie do W.Putina byl pana podpis - patrz strona:
  http://www.mysl-polska.pl/node/74
  Tymczasem w grudniu 2000r W.Putin zapalal swiecie hanukowe - patrz strona:
  https://en.wikipedia.org/wiki/Berel_Lazar#/media/File:Vladimir_Putin_21_December_2000-2.jpg
  W.Putin zapalal tez swiece hanukowe w 2015r - patrz strona:
  https://www.youtube.com/watch?v=S-W4IMeXyLA
  Putin odznaczyl rabina Pewznera zlotym medalem za krzewienie judaizmu w St.Petersburgu w 2003r - patrz strona:
  http://www2.lubavitch.com/news/article/2014825/President-Putin-Awards-Chabad-Rabbi-Gold-Medal.html
  W.Putin kolegowal sie z sekta Chabad-Lubawicz i stworzyl zydom cieplarniane warunki w Rosji do tego stopnia, ze wprowadzil nowe prawo w Rosji w 2016r zakazujace krytykowania rasistowskich zapisow o gojach w talmudzie.
  Zwolennicy Putina nie przekazywali tego typu informacji do polskiej opinii publicznej, ale ukazywali Putina jako wroga zydow i NATO, podczas gdy Putin byl przyjacielem zydow i nawet podpisal ustawe zezwalajaca na uzywanie lotniska w Uljanowsku dla potrzeb samolotow NATO jako bazy przerzutowej do Afganistanu.

  Bylem rowniez zaskoczony pana postawa panie Z.Wrzodak, gdy uzywal pan okrelenia "ojciec swiety" wobec JP2 (polskiego zyda, masona, modernisty, wizytatora synagogi szatana w Rzymie i zwolennika jednego rzadu swiatowego, ktory uczestniczyl w zjezdzie czarownic w Asyzu oraz calowal Koran).
  O tych sprawach mogl pan nie wiedzec panie Wrzodak, poniewaz tego typu informacji nie podawaly media swieckie i koscielne w Polsce, ale ostroznosc wymaga, zeby wiedziec kim sa osoby, ktore ewentualnie zasluguja na pana zaufanie, poniewaz jesli ktos panu ufa to ma nadzieje, ze osoby z pana otoczenia tez zasluguja na podobne zaufanie.
  Ale tu niestety zawiodlem sie na gloryfikowaniu przez pana JP2 , ktory wraz z innymi zydami i masonami Watykanu i posoborowego KK realizowal cele swiatowej zydomasonerii, o czym milczy takze dr S.Krajski rozmilowany ostatnio w tematyce o masonerii, ktora jest elementem/narzedziem/szyldem kontrolowanym i sterowanym przez miedzynarodowe zydostwo, ale dr S.Krajski unika tematu zydow i masonow w KK, jakby problem nie istnial i dlatego nie ufam dr S.Krajskiemu, poniewaz milczenie oznacza aprobate i zgode.

  Nawet program podoboju swiata przez zydow ma swoje zrodla w talmudzie, mniejsza o zapisy talmudyczne, ktore sa wrogie wobec chrzescijanstwa i gojow oraz istnienie Protokolow, ktorych kopie kupila rosyjska agentka J.Glinka za 2500 frankow o zyda J.Schorsta (wczesniej nazywal sie Shapiro) w 1884r, ktory byl czlonkiem zydowskiej lozy masonskiej Mizraim w Paryzu.
  Rewolucje i wojny swiatowe byly i sa wywolywane przez zydow na co jest mnostwo dowodow podanych przez rzetelnych historykow, a nawet przez niektorych zydow, ktorzy zerwali wiezy z religia zydowska i mafijnym charakterem zydowskich biznesow i mafijna zydowska polityka na arenie miedzynarodowej.

  Jesli bedziemy o tym pisac i mowic glosno, wowczas jest wieksza szansa, ze Polacy obudza sie i zrobia porzadek w Polsce.
  Natomiast przemilczanie faktow historycznych utrudnia poznanie calej prawdy, a zarazem szkodzi, poniewaz daje przewage tym, ktorzy szkodza Polsce i Polakom, czyli zydom i masom z PiS oraz z innych partii politycznych w Polsce, a takze zydom i masonom w posoborowym KK w Polsce, ktorzy nie sluza Polsce i Polakom, ale swoim zydowskim pobratymcom na arenie miedzynarodowej, skupionym glownie w USA, Izraelu, Chabad-Lubawicz, B'nai B'rith, AIPAC, Komisja Trojstronna, Klub Bilderberg, Banki, Przemysl Zbrojeniowy, Handel, Gieldy, Ministerstwa, Media etc.

  Na razie tyle temacie.
 • @Zbigniew Jacniacki 16:47:23
  Masz racje.
  Poza tym polityka Watykanu i KK zwalcza w Polakach poczucie polskiej przynaleznosci do narodow slowianskich i propaganda KK nawet nakazuje, ze Polacy musza byc najpierw katolikami, co jest dowodem na wynaradawianie Polakow z ich slowianskich korzeni rodowych.

  Dlatego ponad 10 lat temu napisalem komentarz pt. Chrzescijanstwo TAK, Watykan NIE, poniewaz chrzescijanstwo jest czescia polskiej kultury i obyczajow od tysiaca lat, natomiast nie nalezy akceptowac ani Watykanu (obcego panstwa/instytucji) , ani takowej watykanskiej polityki, ktora wielokrotnie dzialala na szkode Polski i narodu polskiego na co dowodow dostarcza historia, o czym rowniez milczy dr S.Krajski, ani nie nalezy akceptowac watykanskiej agentury w Polsce, ktora jest KK i ktory podlega wylacznie pod Watykan.
  Koscioly w Polsce nalezy znacjonalizowac i ustanowic polski kosciol narodowy, niezalezny od Watykanu i organizacji miedzynarodowych, ktory bedzie dzialal w interesie Polski i Polakow.

  Zeby rozwiazac obecne problemy Polski to nalezy zaczac od wyrzucenia zydostwa, masonerii i obcych agentur z Polski , w tym agenture watykanska oraz zerwac uklady miedzynarodowe, ktore ograniczaja suwerennosc i niezaleznosc Polski.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930