Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
61 postów 89 komentarzy

Masoneria przeciwko Polsce

Stanisław Krajski - Masoneria rytu francuskiego zaktywizowała się w Polsce w ostatnich latach. Wszystko wskazuje na to, że wzorem włoskiej loży P2 sięga w naszym kraju po władzę. Będę śledził jej kroki.

Moje komentarze

 • @AdNovum 10:37:52
  Zgoda tylko czy ostatnim ogniwem jest jakiś wywiad czy struktura masońska. Dlaczego ta firma ma w nazwie New Age (tak zresztą nazywa się np. biuletyn wielkiej loży matki świata.

  Pojawia sie tu tez pytanie: kto kim steruje służby masonerią czy masoneria służbami. W mojej książce przychylam się do tej ostatniej tezy.
  Palikot i masoneria – odsłona trzecia
 • @Marek Kajdas 13:07:41
  Pisałem już, że jestem zainteresowany konfederacją i moje dane są dostępne w internecie (choćby: stanislaw@krajski.com.pl).
  Uwaga o służbach jest celna. Jednak nie zgodziłbym się z takim myśleniem: "gdyby był tylko masonem". Masonerię można zdefiniować, jeśli ktoś by chciał, jako super czy mega specsłużbę, która wykorzystuje struktury państw, w tym ich służby specjalne, do osiągnięcia swojego celu, a ten cel tak politycznie jak i religijnie (i oni tego nie okrywają) to maksymalna, niczym nie skrępowana władza we wszystkich porządkach (nie tylko politycznym i gospodarczym).
  Palikot i masoneria – odsłona trzecia
 • @Jan Bogatko 11:48:14
  Co do związków Rotary z masonerią nikt nie można mieć wątpliwości. Pisał o tym nawet Ludwik Hass Nie szukam wrogów. wskazuję na związki.
  Anna Komorowska i Rotary Club
 • @Daboni 11:05:39
  Ja nie twierdzę, że Palikot jest masonem na podstawie tylko czerwonej opaski na ręku. Zwracam tylko uwagę na ten szczegół. W poprzednim wpisie piszę o przynależności Palikota do masońskiej Komisji Trójstronnej.
  W książce zaś podaje wiele innych faktów.
  Palikot i masoneria – odsłona druga
 • @Marek Kajdas 21:39:07
  To i puszczam w sieć powoli i w końcu cała tam się znajdzie.
  Czy to jest doktryna masonerii polskiej rytu francuskiego?
 • @Marek Kajdas 15:40:00
  Chętnie. Przejrzałem szybko, pobieżnie teksty Konfederacji, i nie wiem jak do niej przystąpić i o co dokładnie, praktycznie chodzi.
  Czy to jest doktryna masonerii polskiej rytu francuskiego?
 • @Marky 16:56:24
  Ta loża powstała w ambasadzie amerykańskiej. Z kancelarii Prezydenta przyszedł wtedy do niej list z życzeniami. Prawdopodobnie Lech Kaczyński, jeżeli w ogóle o tym wiedział, myślał, ze to jakaś po prostu organizacja żydowska (obaj Kaczyńscy nigdy nie orientowali się w kwestiach masońskich, też o tym piszę, i nie widzieli w masonerii jakiegoś większego zagrożenia. Tak ich uczył Jan Józef Lipski i Jan Olszewski.
  Jutro w takim razie napiszę o tej loży i związkach z nią Bronisława Komorowskiego.
  Niedługo ukaże się moja książka pt. „Masoneria 2012”
 • @krzysztofjaw 15:21:50
  Te wszystkie nazwiska pojawiają się w mojej książce. Będę o nich pisał.
  Niedługo ukaże się moja książka pt. „Masoneria 2012”
 • @jaDOCENT 15:05:50
  Piszę o tym w swojej książce.
  Niedługo ukaże się moja książka pt. „Masoneria 2012”

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930